Mācību procesa organizācija no 8.februāra

Klātienē tiks atsāktas individuālās konsultācijas obligātā mācību satura apguvei, kas attiecas uz vairāk skolēnu grupām.

Klātienes konsultācijas varēs saņemt 12.klašu skolēni vispārizglītojošajās skolās, valsts pārbaudes darbu kārtotāji šā gada pavasarī,

kā arī visu vecumposmu grupu skolēni, kas pakļauti priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas riskam.

Jāuzsver, ka ar to tiek saprasti jebkādi nelabvēlīgi apstākļi, kas traucē mācīties – gan emocionālās dabas grūtības, gan psiholoģiskā atbalsta nepieciešamība, gan grūtības izprast mācību vielu un nesekmība, gan ierobežotas tehniskās iespējas, kas liedz kvalitatīvi piedalīties mācību procesā.

Katrai konsultācijai jābūt individuālai ar pedagogu un ne garākai kā 40 minūtes.

Konsultāciju grafiks jāplāno, jāņem vērā konkrētus apstākļus, jo katrai izglītības iestādei ir sava specifika, ko nosaka skolēnu skaits, kuriem ir nepieciešamas konsultācijas, nodrošinājums ar personālu, kā arī skolas tehniskais aprīkojums un infrastruktūra.

Jebkuru klātienes nodarbību laikā stingri jāievēro epidemioloģiskās drošības pasākumi: jāmazgā vai jādezinficē rokas, pareizi jālieto sejas maska, jāvēdina telpas un jāietur droša distance. Maskas jālieto jebkuru nodarbību laikā iekštelpās.

Šis ieraksts tika publicēts Mācību darbs. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.