1.klases iepazīst bibliotēku

6.septembrī 1.klašu skolēni kopā ar audzinātājām iepazinās labāk ar bibliotēku un tās vadītāju. Bibliotekāre īsumā iepazīstināja ar telpām, grāmatu krājumu un  kartības noteikumiem.

Lai mazajiem skolēniem bibliotēka paliktu labā atmiņā , šajā dienā viņi saņēma no klašu audzinātājām savu pirmo skolas dokumentu – skolēnu apliecību. Parakstīja kārtības ruli un apsolījās tur rakstīto pildīt.

Skolēniem bija iespēja noskatīties multiplikācijas filmu “NAPO”, kur saistošā veidā stāsta par dažādām zīmēm – aizlieguma, brīdinājuma u.c. Pēc filmas  skolēni izstaigāja skolas gaiteņus un apskatīja tur atrodamās zīmes – Uzmanību elektrība, ugunsdzēšamais aparāts, durvis, kāpnes u.c.

Šis ieraksts tika publicēts Ārpusklases un audzināšanas darbs, Pasākumi. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.