11.klases skolēnu mācību ekskursija un Fukši

3.oktobrī 11. klase devās mācību ekskursijā. Šī ekskursija atšķīrās no citām ar to, ka pirmo reizi 10.klases Fukši notika ārpus skolas teritorijas. Ar mums kopā brauca 10. klases meitenes, nezinot, ka mēs esam ieplānojušas viņas iesvētīt vidusskolēnu pulciņā. Izbraucot no skolas, meitenēm bija jāizlozē dienas aksesuārs– cepure. To nedrīkstēja novilkt visas dienas garumā. Tika dots uzdevums– sacerēt dzejoli par 11. klasi, un mājupceļā to prezentēt.

Pirmā pietura bija Elektrum Energoefektivitātes centrs Jūrmalā. Pirms ieiešanas tajā, 10. klases meitenes izvilka lapiņas ar frāzi, kas katrai ik pa laikam jāizsaka nodarbības laikā. Bijām uzjautrināti. Nodarbība bija ļoti interesanta. Sadalījāmies 4 grupās un spēlējām interesantu spēli četrās dažādās telpās. Skolēniem bija jāatbild uz jautājumiem par energoefektivitāti sadzīvē. Visi atzina, ka bija aizraujoši. Pēc tam vērojām un piedalījāmies Fiz Mix eksperimentos. Bijām liecinieki sprādzienam iepretim Jūrmalas domei (Fiz Mix, protams).

Tālāk devāmies uz Ķemeru Tīreļa taku. Guvām skaistu dabas baudījumu. Norunājām atgriezties.

Ekskursijas pēdējā etapā piedzīvojām plānu izjukšanu laika apstākļu dēļ. Bet mēs ar to nesamierinājāmies. Tāpēc uz karstām pēdām tika ieplānots IZLAUŠANĀS ISTABAS (Escape Room) apmeklējums Kuldīgā. Stundas laika komandai jāatrisina piņķerīgas mīklas, lai atbrīvotu sievieti un izlauztos brīvībā. Skolēni bija sajūsmā par šo pēdējā brīža aktivitāti. . secinājums – viena no labākajām mācību ekskursijām. Intelektuāli bagāta un labām emocijām piepildīta. Paldies 10.klases meitenēm un sk.Inesei Dabiņai par jauko dzejoli. Esiet sveicinātas vidusskolā!

Informāciju sagatavoja 11.klases audzinātāja Una Blūma

Vairāk foto: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.764485077217536&type=1&l=b9d82bf9f1

Šis ieraksts tika publicēts Klašu aktivitātes. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.