2010./2011.m.g. noslēguma pasākums

31.maijā Skrundas vidusskolā notika 2010./2011.m.g. noslēguma pasākums, kurā zelta liecības saņēma – Annija Kliemane, Rūta Linde, Arta Kozjura, Ilva Danenberga un Alise Žulpa.

Sudraba liecības Alise Dorbe, Anete Granta, Ance Timbare, Sintija Kampara, Toms Ružukalns, Beāte Paula Rudzīte, Mairis Andersons, Agnese Grīnberga, Gunta Lankovska, Marta Evelīna Veita, Alīna Zute, Grēta Dambrauska, Kārena Karlīna Danenberga, Amanda Novardauska, Santa Šurma, Annija Dannenberga, Kristiāna Solovjeva, Jolanta Gundega Broka, Emīlija Meija, Evelīna Mirbaha, Estere Nagēviča, Sintija Salmina, Dana Norvaiša, Zane Stepanova, Enija Meļķe, Līga Savicka, Krists Daubaris, Dženija Rudoviča, Liene Liukiša, Dace Metēja, Vizma Sermule, Krista Žulpa.

Tika sveikti skolēni un viņu pedagogi par sasniegumiem mācību priekšmetu olimpiādēs, konkursos un sportā.

Šis ieraksts tika publicēts Pasākumi. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.