Arhīvi pa dienām: 2011. gada 28. marts

Komunistiskā genocīda upuru piemiņas diena

17.martā 2.a un 2.b klases apmeklēja piemiņas vietu uz Sibīriju izsūtītajiem pie Skrundas dzelzceļa stacijas. Skolēnus sagaidīja Jānis Blūms, kurš stāstīja par 1949.gada 25.marta baisajiem notikumiem. 25.martā pie Skrundas dzelzceļa stacijas piemiņas akmeņa un vagoniņa notika atceres pasākums.

Publicēts iekš Ārpusklases un audzināšanas darbs, Pasākumi | Komentēt

Starpnovadu olimpiāžu nolikumi

Brocēnu vidusskolas organizētās starpnovadu svešvalodu olimpiādes nolikums.pdf Brocēnu vidusskolas organizētās starpnovadu dabaszinību olimpiādes 6.klasei nolikums.pdf

Publicēts iekš Nolikumi | Komentēt

Izaicinājuma kauss “Gredzenu pavēlnieks”

18.03.2011.  12.klases skolēni organizēja pasākumu vidusskolas skolēniem “Gredzenu pavēlnieks”. Disciplīnas: Lēcieni ar aukliņu, pievilkšanās, basketbola soda metieni, jautrības stafetes, volejbols (netradicionāls tīkls).

Publicēts iekš Ārpusklases un audzināšanas darbs, Sports | Komentēt

Latvijas komandu čempionāts galda hokejā

Publicēts iekš Ārpusklases un audzināšanas darbs, Olimpiādes un konkursi | Komentēt

Konkurss “Enkurss -2011”

Apsveikums_konkursa_Enkurs_dalībniekiem.pdf 26.martā jūrnieku mācību centrā Novikontas notika konkursa “Enkurs -2011” pirmā atlases kārta. Šajā kārtā sacentās 6 skolas: Skrundas vidusskola, Aizputes vidusskola, Alūksnes Valsts ģimnāzija, Liepājas Valsts 1.ģimnāzija, Valmieras Pārgaujas ģimnāzija, Ulbrokas vidusskola.

Gredzenu balle

Š.g. 18.martā Skrundas vidusskolā notika gredzenu balle.

Publicēts iekš Ārpusklases un audzināšanas darbs | Komentēt