Arhīvi pa dienām: 2012. gada 2. aprīlis

Atklātā ķīmijas olimpiāde

Matemātikas olimpiāde 6.kl.

Zane no 8.a raksta dzeju

Kādā saulainā pavasara dienā Zane Šēnberga man uzticēja izlasīt savus sacerētos dzeļojus. Vēl vairāk – viņa piekrita tos publicēt skolas mājas lapā. Lūk, daži no Zanes dzejoļiem.

Publicēts iekš Ārpusklases un audzināšanas darbs | Komentēt

Pedagogu profesionālās pilnveides kursi angļu valodā

Skrundas novada 10  pedagogi 2011./12.m.g. 2.semestrī aktīvi apmeklē, pilda mājas darbus, raksta kontroldarbus un veido prezentācijas angļu valodā, kā arī kārtos eksāmenu jūnijā.  Skrundas vidusskolā tālākizglītības kursus “Vispārējās izglītības pedagogu kompetences paaugstināšana un prasmju atjaunošana angļu valodā” pasniedz  Inese Dabiņa.

Publicēts iekš Pasākumi | Komentēt

Projekts “Teach TWO”

Skrundas vidusskolas pārstāvji 9.a skolnieks Klāvs Elgars Benefelds, 8.-9.klašu fizikas skolotājs Agris Druvaskalns un administrācijas pārstāve Inguna Berga  š.g.30.martā piedalījās projekta “Teach TWO” ievadseminārā Rīgas Valsts 3.ģimnāzijā.

Publicēts iekš Projekti | Komentēt