Arhīvi pa dienām: 2012. gada 1. oktobris

Drošības dienas skolas aktu zālē

Drošības dienas ietvaros ar skolēniem tikās Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kuldīgas iecirkņa kārtības policijas nodaļas iecirkņa inspektore Sanda Dēvita un Skrundas novada pašvaldības policists Normunds Eihe.

Publicēts iekš Ārpusklases un audzināšanas darbs | Komentāri ir izslēgtiDrošības dienas skolas aktu zālē

Pasākums Skrundas bērnu bibliotēkā

26. septembrī Skrundas Bērnu bibliotēka aicināja savus lasītājus uz pēdējo KKF atbalstītā projekta „Kurzemes literāti Skrundas novadā” pasākumu. Šajā reizē Skrundas vidusskolas un Jaunmuižas pamatskolas skolēni tika aicināti uz sarunu ar dzejnieci un rakstnieci Ievu Samausku.

Publicēts iekš Ārpusklases un audzināšanas darbs | Komentāri ir izslēgtiPasākums Skrundas bērnu bibliotēkā

Rudens ražas izstāde 1.b klasē

Divu nedēļu garumā no 24.09.-5.10. 1.b klasē  rudens ziedu, sēņu, dārzeņu izstāde. Tā tapa ar lielu vecāku atbalstu un izdomu.

Publicēts iekš Mācību darbs, Pasākumi | Komentāri ir izslēgtiRudens ražas izstāde 1.b klasē