Arhīvi pa dienām: 2013. gada 6. novembris

Valsts pārbaudes darbi 2013./2014.m.g.

vpd_grafiks_2014.pdf Valsts pārbaudes darbi 3.klases izglītojamiem Diagnosticējošais darbs ar kombinētu mācību saturu: latviešu valodā rakstu daļa- 2014.gada 5.februārī, mutvārdu daļa- no 6.janvāra līdz 4.februārim; matemātikā (rakstiski) – 2014.gada 11.februārī.

Publicēts iekš Mācību darbs | Komentēt

Skolā ciemiņi no Aizputes

28.oktobrī mūsu skolā viesojās Aizputes novada latviešu valodas skolotājas. Viesošanās mērķis- pieredzes apmaiņa ar Skrundas vidusskolas latviešu valodas skolotājām, Skrundas ievērojamāko un skaistāko vietu apskate, kā arī tikšanās ar Jāni Blūmu.

Publicēts iekš Pedagogiem | Komentēt

Helovīnu pasākumi mūsu skolā

Šogad, mūsu skolā, par godu Helovīnu svētkiem, notika dažādi pasākumi gan mazajiem, gan lielajiem. Skolēni no 5. – 12. klasei varēja izpausties grebjot un greznojot dažāda izmēra un formu ķirbjus, kurus bija sagādājis skolotājs Aldis Zalgauckis. Tie skolā bija … Turpiniet lasīt

Publicēts iekš Līdzpārvalde | Komentēt