Arhīvi pa dienām: 2014. gada 10. novembris

Mārtiņdienas pasākumi

Skolas līdzpārvalde Mārtiņdienu svinēt aicināja 7.novembrī. Uz 1.-4.klašu pasākumu skolas zālē bija ieradušies Mārtiņdienas čigāni ar nelielu teatrālu uzvedumu, rotaļām, Laimes aku un mīklu minēšanu. Pēc tam visi varēja tirgoties un iepirkties Mārtiņdienas tirgū.

Publicēts iekš Līdzpārvalde, Pasākumi | Komentēt

Š.g. 5.novembrī, lai mudinātu „tumšos gājējus” kļūt labāk redzamiem diennakts tumšajā laikā, 5.a klases audzinātājs sadarbība ar klases skolēnu vecākiem  īstenoja satiksmes drošības klases stundu  un „tumšo gājēju glābšanas misiju” – „REDZAMS, TĀTAD DZĪVS!”

Publicēts iekš Klašu aktivitātes | Komentēt

Par būvdarbiem uz Skrundas vidusskolas jumta

SIA „Pretpils” VRN. 49001001039 informē, ka tiek veikti darbi būvobjektā „Kompleksi risinājumi siltumnīcefekta gāzu emisijas samazināšanai Skrundas vidusskolā” Liepājas ielā 12, Skrundā, Skrundas novadā. Būvobjektā paredzēts veikt 1. korpusa jumta plaknes siltināšanu, tāpēc nepieciešamie materiāli sakrauti uz paletēm un tiek … Turpiniet lasīt

Publicēts iekš Vecākiem | Komentēt