Arhīvi pa dienām: 2015. gada 27. februāris

Erudītu konkurss “Valoda vienmēr ir ceļā”

23.februārī Skrundas novada skolu 5.-6. un 7.-8.klašu komandas sacentās erudīcijas konkursā “Valoda vienmēr ir ceļā”. Pasākums bija veltīts Dzimtās valodas dienai, kuru atzīmē 21.februārī.

Publicēts iekš Konkursi | Komentāri ir izslēgtiErudītu konkurss “Valoda vienmēr ir ceļā”

Apsveicam

Publicēts iekš Olimpiādes | Komentēt

Vecāku kopsapulce

26.februārī skolā notika vecāku kopsapulce. Skolas direktors Ainars Zankovskis klātesošos iepazīstināja ar svarīgāko, jaunāko skolas dzīvē. Pēc tam lektore Jūlija Brokere no Sociālo interešu institūta ar vecākiem pārrunāja, ko darīt ja bērns sācis slikti uzvesties un kādi tam varētu būt … Turpiniet lasīt

Publicēts iekš Vecākiem | Komentāri ir izslēgtiVecāku kopsapulce

Apsveicam

26.februārī kultūras namā notika Skrundas novada skatuves runas un mazo skatuves uzvedumu konkurss. Tajā ar labiem panākumiem startēja sk.Alda Zalgaucka audzēkņi. Uz Rīgu valsts mērogā aizstāvēt novada godu brauks 7.kl.skolniece Elīza Janvāre.

Publicēts iekš Konkursi | Komentāri ir izslēgtiApsveicam