Aktuāla informācija

Nav komentāri

Par izmaiņām mācību procesa norisē

Ņemot vērā Covid-19 izraisīto situāciju pasaulē un arī iespējamos riskus Latvijā, valstī tiek izsludināta ārkārtējā situācija no 12. marta līdz 14. aprīlim.

Lai ierobežotu vīrusa izplatību, šajā laikā tiks īstenoti vairāki piesardzības pasākumi, tostarp no 13.marta mācību process visas izglītības iestādēs norisināsies attālināti. Vienīgais izņēmums ir centralizētie valsts pārbaudījumi (eksāmeni), kas joprojām norisināsies klātienē, skolās.

Tāpat ārkārtējās situācijas laikā tiek pārtraukti treniņi, sacensības un mēģinājumi kultūrizglītības, sporta un interešu izglītības programmu ietvaros.

Lai apmeklētu pirmsskolas izglītības iestādi, vecākiem 13. martā šajā iestādē ir jāiesniedz rakstisks apliecinājums  par to, ka bērns un ģimene nav apmeklējuši Covid-19 skartās valstis, nav bijuši saskarsmē ar Covid-19 saslimušajiem vai kontaktpersonām. Šajā apliecinājumā jābūt arī norādītam, ka vecākiem nav iespēju citādi nodrošināt bērna pieskatīšanu.

Vairāk

e-klase.lv

Skolas administrācija

Apsveicam

Nav komentāri

11.martā programmas Skolas soma ietvaros Skrundas vidusskolā norisinājās lekcijnodarbība “Deja, balets un mūzika cauri gadsimtiem”. Skolēni iepazina mūzikas un dejas attīstības posmus no pirmssākumiem līdz mūsdienām. Dzirdēja čellu, falseta paraugdemonstrējumu un dejas fragmentu gan balerīnas izpildījumā, gan modernajā dejā.

Paldies māksliniekiem par izglītojoši interesanto pasākumu.
Informāciju sagatavoja Skrundas novada interešu izglītības metodiķe Una Blūma.

Skolas somas pasākums

11.martā programmas Skolas soma ietvaros Skrundas vidusskolā norisinājās lekcijnodarbība "Deja, balets un mūzika cauri gadsimtiem". Skolēni iepazina mūzikas un dejas attīstības posmus no pirmssākumiem līdz mūsdienām. Dzirdēja čellu, falseta paraugdemonstrējumu un dejas fragmentu gan balerīnas izpildījumā, gan modernajā dejā. Paldies māksliniekiem par izglītojoši interesanto pasākumu. Informāciju sagatavoja Skrundas novada interešu izglītības metodiķe Una Blūma.

Posted by Skrundas vidusskola on Ceturtdiena, 2020. gada 12. marts

Posted by Skrundas vidusskola on Ceturtdiena, 2020. gada 12. marts