LTV Erudīcijas spēle skolēniem “Gudrs, vēl gudrāks” 7.klašu trešais pusfināls

Nav komentāri

Apsveicam 7.klašu trešā pusfināla uzvarētāju Karlīnu Druvaskalnu.

Konkurss “Esi kā Lāčplēsis”

Nav komentāri

Š.g. 11.novembrī Skrundas vidusskolas sākumskolas skolēni piedalījās konkursā “Esi kā Lāčplēsis”. Zēnu komandas sacentās stafetēs, presītēs, plankā, lekšanā ar lecamauklu, bumbas metienos. Notika arī radošais konkurss, kurā bija jāatrisina krustvārdu mīkla un jāsaliek puzzle.

Informāciju sagatavoja skolēnu pašpārvalde.

Angļu valodas valsts 51.olimpiādes otrais (novadu, pilsētu vai novadu apvienību) posms

Nav komentāri

Apsveicam š.g. 3.novembrī Valsts 2.posma angļu valodas olimpiādē ATZINĪBU (4.vieta) Kuldīgas novadā ieguvusi Natālija Dolgova (12.kl.), piedalījās Anete Bumbiere (12.kl.), Rebeka Bāra (11.kl.), Džesika Logina (11.kl.), Margarita Lauma Lasmane (11.kl.), sagatavoja angļu valodas skolotāja Veronika Gedola.