5.b.klases mācību ekskursija

Š.g. 12.decembrī 5.b klase devās ekskursijā uz Ziemassvētku kauju muzeju, maizes ceptuvi „Lāči” un uz Dabas muzeju.

Ziemassvētku kauju muzejā 5.b klases skolnieki devās slepenos, atraktīvos uzdevumos. Piemēram, nesa ar nestuvēm cilvēku, meklēja kara objektus u.t.t. Gids mums stāstīja par sprāgstošām vielām (kā ar tām rīkoties, ko darīt, ja esi atradis sprāgstvielu u.t.t.)

Maizes ceptuvē „Lāči” 5.b klases skolēni  skatījās kā tiek gatavota maize, grauzdiņi, cepumi u.t.t. Arī mēs izcepām savu klases kukulīti. Kukulītī mēs ar pirkstiem iezīmējām Juma zīmi, kas simbolizē auglību. Mēs degustējām grauzdiņus (tie bija ļoti garšīgi) un citu produkciju. Katrs pagatavojām arī smilšu mīklu cepumu.

Dabas muzejā mēs apskatījām okeāna dzīvniekus (izbāzeņus) varēja tos aplūkot pilnā izskatā. Gids stāstīja ļoti interesanti. Tāpēc visiem patikās un visi cītīgi klausījās. Šī ekskursija bija ļoti interesanta. Visiem maniem klasesbiedriem, skolotājai ļoti patika šī ekskursija.

Stāstīja K.Dureika, S.Pētersones foto

Šis ieraksts tika publicēts Klašu aktivitātes. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.