9.b klases skolēnu mācību ekskursija

Joda dambis, Dunikas purvs un Paplakas Disnejlenda, Lielbātas avots – nostāstiem apvītas vietas Latvijā.
Šie un vēl Embūtes baznīca un pilskalns ar tikai šīm vietām raksturīgo ainavu un vēstures elpu. Vaiņodes lidlauks, kur intensīvi darbojas lauksaimnieki, bet joprojām tālumā ir redzamas raķešu angāru aprises, Zviedru vārti ar lepnajām durvīm un baronu Korfu dzimtas koku, Luknas skābaržu audze – Latvijas dabas retums un lepnums arī bija iekļauti 9.b klases ekskursijā – pārgājienā ar mērķi iepazīt Kurzemes īpašās vēstures un ģeogrāfijas liecības un izbaudot vasaru, apjaust, ka šis ir pēdējais kopīgais gads Skrundas vidusskolā. Ekskursiju ar vēsturiskiem faktiem, nostāstiem un zināšanām un jokiem ģeogrāfijā bagātināja gids – ģeogrāfs Jānis Zariņš. Dienu noslēdzām ar maltīti Lietuvā – Skodā ar piedzīvojumiem visu zināmo svešvalodu lietošanā.

Informāciju sagatavoja 9.b klases audzinātāja Inese Pickaine.

Šis ieraksts tika publicēts Klašu aktivitātes. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.