Aizvadīts konkurss “Balsis 2023” Kuldīgas novadā

Kuldīgas novada Jauniešu mājā pirmdien, 20.februārī, notika Kuldīgas novada vokālās mūzikas konkursa “Balsis 2023”. Tajā piedalījās septiņi kolektīvi – no tiem četri startēja 1.– 4.klašu grupā, bet trīs 5. – 9.klašu grupā. Katrs kolektīvs izpildīja trīs dziesmas– vienu a cappella izpildījumā, bet divas dziesmu ar pavadījumu. Konkurence bija sīva un uz konkursa otro kārtu, kas notiks 8.martā E.Vīgnera Kuldīgas mūzikas skolā, tika izvirzīti divi kolektīvi: Zeberiņa Kuldīgas pamatskolas 1.–3. klašu vokālais ansamblis un Vārmes pamatskolas 7.–9.klašu ansamblis. No Skrundas vidusskolas konkursā piedalījās: 2.-4.klašu zēnu ansamblis un 2.–4.klašu meiteņu ansamblis.

https://www.kuldigasbjc.lv/galerijas/balsis-1-karta-kuldigas-novads/

Informāciju sagatavoja mūzikas skolotāja Dace Ganiņa.

Šis ieraksts tika publicēts Interešu izglītība. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.