Aktuālie notikumi Skrundas vidusskolā

Skrundas vidusskolas raksts novada avīzei:

Visu rakstu var lasīt šeit:

Godalgotas vietas olimpiādēs un konkursos. Vēstures valsts 25.olimpiādē 2.posmā starpnovadā Ance Timbare (12.kl.) ieguvusi 2.vietu. Skolotājs Andris Liukišs.
Fizikas 69.valsts 2.posma olimpiādē starpnovadā Ērikai Uļjanovai (10.kl.)- 3.vieta un Annijai Kliemanei (12.kl.)- atzinība. Skolotāja Kristīne Hartmane.
Matemātikas 69.valsts 2.posma olimpiādē starpnovadā Anetei Bumbierei (9.a)- atzinība, Ērikai Uļjanovai (10.kl.)- 3.vieta, Elīzai Janvārei (11.kl.)- atzinība, Alisei Annai Rožkalnei (8.b)- 2.vieta, Beātei Folkheimai (6.b)- atzinība, Kārlim Kristiānam Danenbergam (6.a)- atzinība. Skolotājas Inguna Bloka un Una Ziņģe.
Latviešu valodas un literatūras 45.olimpiādē 2.posmā starpnovadā Annijai Kliemanei (12.kl.)- 2.vieta, Ancei Timbarei- 3.vieta (12.kl.), Igo Radžabovam (11.kl.)- atzinība, Elīzai Janvārei (11.kl.)-atzinība. Annija un Ance uzaicinātas piedalīties 3.posmā Rīgā. Skolotājas Jana Kozjura un Inese Bartuševica.
Ekonomikas valsts 20.olimpiādē 2.posmā starpnovadā Igo Radžabovam- atzinība. Skolotāja Inguna Berga.
Starpnovadu mājturības un tehnoloģiju II olimpiādē Kristens Rešņa ieguva atzinību. Skolotājs Agris Druvaskalns.
Starpnovadu latviešu valodas olimpiādē 4.klasēm Sabīnei Farnastei- 3.vieta. Skolotāja Sarmīte Veita.
Saldus novada sākumskolas skolēnu konkursā “Valodiņa” 1.vieta Skrundas vidusskolas komandai- Krišjānim Danenbergam (1.b), Martai Hartmanei (2.b), Alisei Zīrupai (3.b).
5.-6.klašu skolēni piedalījušies skaļās lasīšanas sacensībās Skrundas bērnu bibliotēkā. Mūsu čempioni- Kristaps Dāvis Gailītis (5.a), Sabīne Kadakovska (5.b), Annija Leitendorfa (6.a), Sanija Freimane (6.b).
Rīgas Valsts vācu ģimnāzijā norisinājās Atklātais konkurss svešvalodās, kas pulcēja dalībniekus no visiem Latvijas novadiem. Lai piedalītos konkursa 2.kārtā klātienē, bija ieradušies skolēni un skolotāji no 81 skolas. Angļu valodas konkursā 7.klašu grupā piedalījās 154 skolēni. Mūsu skolas 7.a klases skolēns Jānis Buķelis pārvarēja 1.kārtu (tests tiešsaistē) un piedalījās otrajā kārtā. Paldies Jānim par uzdrīkstēšanos.
CSDD satiksmes drošības konkursā “Gribu būt mobils” reģiona pusfinālā “Skrunda-3” komandai- 3.vieta. Komandā Una Zēģelniece, Keita Āboliņa, Džesika Logina un Alise Anna Rožkalne (8.b). “Skrunda-5” 7.b klases komandai (Aivitai Nauzerei, Paulai Gierkenai, Sintijai Andersonei, Sanitai Gansonei) – atzinības raksts par dalību konkursa pusfinālā.
Skrundas novada vokālo ansambļu konkursā “Balsis 2019” Skrundas vidusskolas 2.-4.klašu meiteņu vokālais ansamblis ieguva 1.pakāpes diplomu, 6.-7.klašu meiteņu vokālais ansamblis- 1.pakāpes diplomu, 2.-4.klašu zēnu vokālais ansamblis- 2.pakāpes diplomu. Paldies par ansambļu sagatavošanu skatei mūzikas skolotājām Dacei Ganiņai, Ligitai Meždreijai un koncertmeistarei Antrai Zuntnerei.
Sports. Kuldīgas novada atklātajās sacensībās volejbolā Skrundas vidusskolas komandas zēnu komandai- 1.vieta, meiteņu komandai- 2.vieta. Treneri Vijars Švānbergs un Rudīte Kronlaka.
1.posma tūrisma sacensībās Jēkabpilī Skrundas vidusskolas komandai– 6.vieta. Skrundas vidusskolas komandā startēja Evelīna Beierbaha (6.a), Emma Sophie Hoeppner (6.a), Lillija Pupure (6.a) un Adrians Bolšteins (6.a). Pirmās sacensības izturēja Vita Milova (3.a) un Mila Amelia Hoeppner (3.a). Annija Leitendorfa (6.a) ieguva 3.vietu startējot Nīkrāces pamatskolas komandā.
BĒRNU, JAUNIEŠU TAEKVONDO TURNĪRĀ “PIRMAIS SOLIS” MĀRUPĒ Ralfam Rožukalnam (1.b)- 3.vieta sparingā, Karlīnai Druvaskalnai (4.b)- 2.vieta sparingā, Markusam Laenko (2.a)- 2.vieta sparingā, Elīzai Beātei Bolsunovskai (7.a)- 2.vieta sparingā un 2.vieta spēka sitienos, Džesikai Loginai (8.b)- 2.vieta sparingā, Alisei Annai Rožkalnei (8.b)- 1.vieta sparingā, Rēzijai Tīnai Stibai (4.b)- 3.vieta sparingā, Kārlim Kristiānam Danenbergam (6.a)- 1.vieta ātruma sitienos. Treneris- Kalvis Saulītis.
Pasākumi. Š.g. 15.februārī skolā notika 12.klases skolēnu žetonvakars. Vakars bija pārsteigumiem pilns. Klašu kolektīvi bija sagatavojuši priekšnesumus un apsveikumus divpadsmitajiem. Skolotāji svinīgi pasniedza skolas žetonu (gredzenu) mūsu “topošajiem” absolventiem. Martā jau pirmais centralizētais eksāmens angļu valodā. Lai izturība un veiksme eksāmenos!
Erasmus+. No 11. līdz 17.februārim Skrundas vidusskolas Erasmus+ projekta W.A.T.E.R. komanda atradās 1.mobilitātē Itālijā, Taranto pilsētā. Bez Latvijas komandas mobilitātē piedalījās arī partneri no Turcijas, Portugāles un Grieķijas, bet organizētāji bija projekta dalībnieki no vidusskolas Taranto pilsētā- Liceo Scientifico Statale G.Battaglini.

Informāciju sagatavoja Skrundas vidusskolas direktora vietniece IT jomā Inguna Berga.

Šis ieraksts tika publicēts Pasākumi. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.