Apgūsti datorprasmes bez maksas projektā „Pieslēdzies, Latvija”! Skrundas vidusskolā

Lai pieteiktos apmācībām, jāzvana pa bezmaksas tālruni 80000822 vai arī jāinteresējas savas pilsētas „Pieslēdzies, Latvija!” pasniedzējas  Ingunas Bergas Skrundas vidusskolā.

T.29125504

Šogad Lattelecom organizētais senioru bezmaksas apmācību projekts „Pieslēdzies Latvija” risinās ar vēl lielāku vērienu nekā pērn, kad ar Lattelecom pasniedzēju palīdzību datorprasmes apguva vairāk nekā 1500 senioru. Šoreiz Lattelecom pasniedzējiem palīgos pieteikušies arī informātikas skolotāji no vairāk nekā 100 skolām visā Latvijā, ļaujot cilvēkiem vecumā pēc 50 gadiem apgūt pirmās iemaņas darbam ar datoru un internetu!

Kas ir „Pieslēdzies, Latvija!”?

Lattelecom projekts „Pieslēdzies, Latvija!” piedāvā bezmaksas datorapmācības cilvēkiem vecumā pēc 50 gadiem, sniedzot gan teorētiskas, gan arī praktiskas iemaņas darbam ar datoru, atbilstoši Lattelecom izstrādātajai apmācību programmai.

Kā norisināsies apmācības?

Šogad datorapmācības norisināsies visā Latvijā grupu nodarbībās līdz 14 cilvēkiem vienā grupā. Apmācību ilgums būs 3 dienas, veltot tām 4 stundas dienā. Apmācības tiks organizētas līdz pat rudenim. Precīzu laika plānu var uzzināt pie sava „Pieslēdzies, Latvija!” pasniedzēja.

Par dalību ikviens saņems apmācību grāmatu, kurā būs iekļauts ne tikai mācībās apgūtais, bet arī virkne vērtīgu ieteikumu un norādes, kur saņemt padomu un palīdzību brīžos, kad paša spēkiem nevar tikt galā.

Kā pieteikties projektam „Pieslēdzies, Latvija!”?

T.29125504

Šis ieraksts tika publicēts Pedagogiem, Vecākiem. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.