Apsveicam

Šā gada 14.novembrī Ekonomikas un Kultūras augstskolā norisinājās angļu valodas olimpiāde “English Guru 2017/2018”. Mūsu skolu pārstāvēja Annija Kliemane un Ance Timbare no 11.klases un Arta Anna Buķele no 12.klases. Lai piedalītos šajā olimpiādē, meitenēm bija jāpārvar 1.kārta- teksta tulkošana no angļu uz latviešu valodu.

Interese olimpiādei bija ļoti liela–  apmēram 130 pieteikumu no vairāk nekā 40 Latvijas  skolām. Olimpiādes 1.kārtas uzdevuma izpildes kvalitāti vērtēja profesionālie tulki- tulkotāji.

Darbus vērtēja pēc 3 kritērijiem:

Atbilstība oriģinālam.

Valodas kvalitāte – gramatika, interpunkcija, pareizrakstība.

Valodas stils.

Maksimāli katrs dalībnieks varēja iegūt 30 punktus, kas tika pielīdzināti 10- ballu vērtēšanas sistēmai. Uz olimpiādes 2.kārtu tika izvēlēti skolēni, kuri saņēma vērtējumu augstāku par 22 punktiem (virs 7 ballēm).

Otrajā kārtā 3 min.laikā bija jātiek galā ar uzdevumu- Sinhronā tulkošana.

Paldies mūsu skolniecēm par uzdrīkstēšanos, jo uzdevums bija ļoti grūts, īpaši tāpēc, ka meitenes to veica pirmo reizi.

Rakstu sagatavoja angļu valodas skolotāja Una Blūma.

Šis ieraksts tika publicēts Olimpiādes. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.