Apsveicam

9.aprīlī Ventspils jaunrades namā notika “Zaļā josta” rīkotā bērnu un jauniešu konkursa “Es sāku ar sevi – Tīrai Latvijai!” Kurzemes reģionālā kārta.  Konkursa dalībnieku uzdevums bija pētīt iespējas aizstāt plastmasas iepirkuma maisiņus ar dabai draudzīgākiem risinājumiem pirkumu iesaiņošanai un līdzņemšanai, un radīt pašiem savus unikālus iepirkuma maisiņus, kuri iespēju robežās gatavoti no otrreizējām izejvielām. Ventspilī savas idejas prezentēja 24 komandas no 18 mācību iestādēm. Mūsu skolu pārstāvēja pirmsskolas izglītības grupiņa “Mākonīši”.

“Mākonīši” iepriekš skolā īpašā meistarklasē no ikdienas t-krekliem veidoja somiņas, kas šiem krekliem  deva “otro dzīvi”.

Prezentācijā Ventspilī  “Mākonīši” rādīja savu veikumu un atraktīvā veidā stāstīja, kāpēc pagatavoja šīs somiņas, kā tas tika darīts, un aicināja arī citus atbalstīt mazos cilvēkus tīrākai Latvijai un pasaulei.

Konkursa žūrija apspriedās un izvirzīja mūsu skolas komandu pārstāvēt Kurzemes reģionu finālā Rīgā,  kurš norisināsies šī gada 26.aprīlī modes un izklaides centrā “Rīga Plaza”, Rīgā, Mūkusalas ielā 71. Tur  sacentīsies 24 labākās komandas no visas Latvijas (6 komandas no katra Latvijas reģiona).

Informāciju sagatavoja Baiba Eversa.

Šis ieraksts tika publicēts Konkursi, Pirmsskola. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.