Aptauja pedagogiem

Esiet sveicināti!
Mēs ļoti priecājamies, ka varam Jums piedāvāt piedalīties „Partneri apmācībā” skolu pētījumā, kas palīdzēs mums novērtēt un izprast inovatīvās mācību metodes Skrundas vidusskola. Šajās aptaujās piedalīsies visi skolas pedagogi un skolas vadības pārstāvji, un visas tajās sniegtās atbildes būs anonīmas (neviens nevarēs individuāli skatīt Jūsu atbildes). Lūdzu, tuvākajā laikā veliet 15 līdz 20 minūtes, lai tiešsaistē atbildētu uz aptaujas jautājumiem.
Saite uz pedagogu aptauju ir pieejama šeit: http://www.pilsr.com:8081/TeacherSurvey.aspx?SchoolResearchSystemID=1798&surveyId=32
Lūdzu, aizpildiet šo aptauju laika posmā līdz Jūnijs 22, 2012. Ir ļoti svarīgi, lai šajā pētījumā piedalītos visi skolas pedagogi un tās vadība. Pētījuma rezultāti būs pieejami visai skolu kopienai un tie tiks plaši apspriesti diskusijās, kas veltītas inovatīvām mācību metodēm.
Pateicamies par dalību šajā pētījumā!
Ar sirsnīgu sveicienu,
skrvsk@kuldiga.lv

Esiet sveicināti!
Saite uz skolas vadības aptauju ir pieejama šeit: http://www.pilsr.com:8081/SchoolLeaderSurvey.aspx?SchoolResearchSystemID=1798&surveyId=31
Pateicamies par dalību šajā pētījumā!
Ar sirsnīgu sveicienu,
skrvsk@kuldiga.lv

Šis ieraksts tika publicēts Pedagogiem. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.