Ar mīlestību- Ziemassvētkos

Lai iepriecinātu mūsu sešgadniekus un 1.- 4.klašu skolniekus, 5.a klase kopā ar literatūras skolotāju Silvu iestudēja 2 latviešu tautas pasakas par dzīvniekiem.
Skatītāji aplaudēja jautrākajās situācijās jau izrādes laikā.
Mazie “Mākonīši” kopā ar skolotāju Daci nodziedāja 3 dziesmas par dzīvniekiem un izpelnījās skatītāju atzinību.
Pēc izrādes visi kopā dejoja un dziedāja Ziemassvētku dziesmas.
Skolotāja Inguna Muceniece pateicās saviem bijušajiem audzēkņiem par to, ka viņi ir tik darbīgi, jauki, atraktīvi.
Šī jautrā izrāde vēl tiks spēlēta Skrundas sociālajā centrā 21.decembrī tiem, kuri tur pavada ne pašas vieglākās dienas. Nesīsim mīlestību, lai šie vecie ļaudis arī sajustu Ziemassvētku brīnumu. Bet 19.decembrī 5.a klases vecāki skatīs izrādi klases vakarā.
Izrāde māca: “Nedari otram to, ko tu negribētu, lai dara tev.”
To visiem novēl 5.a klases aktieri, audzinātāja Aiva un literatūras skolotāja Silva.
Baltus Ziemassvētkus un mīlestības pilnu Jauno gadu!

Informāciju sagatavoja skolotāja Silva Pētersone

Šis ieraksts tika publicēts Pasākumi. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.