Atceramies Ziedoni

Maijs šogad ir pasludināts par I.Ziedoņa piemiņas mēnesi. 3.maijā dzejniekam būtu 80 gadi, tāpēc Latviešu valodas un literatūras skolotāju asociācija sadarbībā ar portālu “Delfi” aicināja visus Latvijas skolēnus piedalīties akcijā “Ziedonis ielās”.

Aprīlī literatūras stundās arī mēs Skrundas vidusskolā lasījām I.Ziedoņa darbus, izvēlējāmies sev tīkamākos citātus un vizuāli dažādi tos atveidojām. 5.-9.kl. skolēni gatavoja kolāžas, vidusskolēni darināja taureņus, kas veltīti I.Ziedoņa dzejas krājumam “Taureņu uzbrukums”, bet 9.b klases skolēni skolotājas Silvas Pētersones vadībā visu apskatei zālājā pie skolas izlika dzejolim “Motocikls” veltītu instalāciju- mocīti. Veltījums I.Ziedonim skatāms arī PII “Liepziediņš” teritorijā.

Informāciju sagatavoja latviešu valodas un literatūras skolotāja J.Kozjura

Šis ieraksts tika publicēts Ārpusklases un audzināšanas darbs, Mācību darbs. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.