Atzīmējam Skolotāju dienu

Skolotāju dienai par godu Skrundas pilsētas dome visiem novada skolotājiem 29.septembrī dāvināja koncertu “Ūdenskritums ” un ar nelielām dāvaniņām, ziediem sveica pedagogus apaļās darba jubilejās.

4.oktobrī mūsu skolā Jauno skolotāju diena, kad stundas vadīja vidusskolēni un skolotāji varēja atpūsties. Tā bija vidusskolēnu iespēja pateikt paldies saviem pedagogiem un saprast, vai viņu nākamā profesija varētu būt skolotājs.

Daļa skolotāji 4.-5.oktobrī devās metodiskā braucienā uz Igauniju – Tartu (AHHAA zinātnes centrs), Palmse, Rakvere (Viduslaiku pils-cietoksnis), Poltsamaa u.c.

Foto:  Aivita Emerberga, Baiba Eversa

Šis ieraksts tika publicēts Ārpusklases un audzināšanas darbs, Mācību darbs, Pasākumi. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.