Comenius daudzpusējās partnerības projekta “Ways to greener and healthier Europa” 3.tikšanās seminārs Maljorkā

No projektā iesaistītajiem skolēniem uz Maljorkas pilsētu Artā devās skolotājas Agita Dēvica, Dita Ņuņēvica, Una Ziņģe un skolēni Artūrs Behmanis-Bergmanis, Lelde Sileniece,Sindija Andžela Andže, Kārena Karlīna Danenberga, līdzi ņemot izpildītu mājas darbu- prezentāciju “Otrreizēju materiālu izmantošana” un dāvaniņas Maljorkas  skolēnu ģimenēm, kurās dzīvoja. Maljorkas salā mūsu skolas skolēni un skolotāji pavadīja trīs dienas. Pirmajā dienā skolēni prezentēja savu sagatavoto mājas darbu, orientējās pa pilsētu Artā, viesojās pie pilsētas mēra Jaume Alzamora Riera un kopā ar ģimenēm apskatīja pilsētu un pludmali. Otrajā dienā gan skolotāji, gan skolēni devās pārgājienā uz Dabas parku kalnos un pludmali. Trešajā dienā brauca ekskursijā uz salas lielāko pilsētu Palma, kur apskatīja katedrāli un vakarā piedalījās noslēguma pasākumā, kurā gan dziedāja, gan dejoja un baudīja nacionālos ēdienus. Skolotāji iepazinās ar skolu, izglītības darbu, dalījās pieredzē, apskatīja pilsētu Artā.

Informāciju sagatavoja matemātikas skolotāja Una Ziņģe.

Šis ieraksts tika publicēts Projekti. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.