Dzejnieces Lotes Vilmas Vītiņas un 8.b klases skolēnu Ūdenstorņi

Nav komentāru

Ar dzejoļiem no savām grāmatām ‘Meitene’  un “Ūdenstornis” sākās iepazīšanās 8.b klasei ar jauno dzejnieci, mākslinieci, savu grāmatu ilustratori Loti Vilmu Vītiņu. Sākotnējā piesardzība izvērtās sirsnīgās sarunās par ikdienu, labo un skaisto mums apkārt, lietām, kas tuvas un tracina, cilvēkiem, kurus mīlam un, kuri reizēm mūs kacina. Dzejniece nepiespiestā atmosfērā ar jauniešiem kopā veidojot grāmatiņas no vienkāršas, baltas lapas iedrošināja viņus savas emocijas attēlot. Grāmatiņu saturs bija atbildes uz jautājumiem par apkārtējo pasauli zīmējumos. Rezultāts bija katram savas iekšējās pasaules grāmatiņa-katra dvēseles Ūdenstornis. Paldies Skrundas bērnu bibliotēkas darbiniecēm par uzaicinājumu un iespēju!

Informāciju sagatavoja 8.b klases audzinātāja Inese Pickaine.

 

Komentāri nav atļauti.