Džimbas skola

No 25.septembra pirmsskolas grupā “Mākonīši” bērni sāks apgūt DŽIMBAS DROŠĪBAS PROGRAMMU.
Tās būs 9 nodarbības otrdienās, kuru mērķis ir izglītot bērnus un vecākus, lai mazinātu vardarbības risku.
Šo programmu īstenos īpaši sagatavota skolotāja, kas mācīs bērniem personiskās drošības iemaņas saskarsmē ar citiem cilvēkiem. Tiks veicināta adekvātas pašapziņas veidošanās un pāridarījumu atklāšana. Skolotāja runās par tēmām, kuras ikdienā šķiet neērtas, tādējādi veicinot bērnu personības izaugsmi, rūpējoties par bērnu nākotni. Vecāki katru nedēļu būs informēti par programmas tēmām un saturu, ko apgūst bērni.
Rezultātā bērni spēs atpazīt bīstamas un personīgo drošību apdraudošas situācijas. Zinās, kā sevi aizstāvēt un lūgt pieaugušo palīdzību.

Informāciju sagatavoja pirmsskolas izglītības skolotāja Gunta Dreimane.

Šis ieraksts tika publicēts Pirmsskola. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.