Dzimtās valodas diena

Dzimtas_valodas_diena Slaids3

Dzimtās valodas dienai veltītais erudīcijas konkurss “Valoda vienmēr ir ceļā”.

2016.gada 23.februārī Skrundas vidusskolā jau trešo reizi norisinājās novada 5.-6. un 7.-8. klašu komandu konkurss. No Nīkrāces pamatskolas piedalījās “Lāčplēši” un “Latvieši”, no Rudbāržu O.Kalpaka pamatskolas “RKL” un “KLM”, no Skrundas vidusskolas “Panteras”, “Kokletes”, “Zvaigznes” un “Latvju dzintariņi”. Uzdevumus bija sagatavojušas Skrundas vidusskolas skolotājas. Skolēni pētīja latvju rakstus cimdos, lasīja tekstu vecajā drukā, atšifrēja zīmējumā paslēpto vēstuli, tautas dziesmas un frazeoloģismus, no teksta- anekdotes. 1.vieta “Latvju dzintariņiem” un “Kokletēm”, 2.vieta “Panterām” un “Zvaigznēm”, 3.vieta “RKL”,”KLM” un “Latviešiem”, atzinība “Lāčplēšiem”. Noslēgumā mielojās ar klinģeri un sulu.

Šis ieraksts tika publicēts Konkursi. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.