Eiropas programmā ” Augļi skolai” par veselīgu uzturu

Jau trešo gadu mūsu skolā darbojas Eiropas kopienas finansētā programma ” Augļi skolai” . Tās ietvaros sākumskolas un pamatskolas skolēni katru nedēļu saņem svaigus augļus no zemnieku saimniecības “Lejasdārzi” Turlavas pagastā. Šogad papildus skolēni dažādās mācību  un audzināšanas stundās mācās arī par veselīgu uzturu.

Piemēram, sk.Čehoviča 7.a klasē audzināšanas stundā stāstīja par veselīa uztura piramīdu un pēc tam skolēni zīmēja paši savas uztura piramīdas un pārrunāja, kā tās atšķiras no skolotājas rādītās. Visi piekrita, ka uzturā par maz lieto augļus un dārzeņus.  “Augļi skolai” situāciju nedaudz uzlabo.

Šis ieraksts tika publicēts Ārpusklases un audzināšanas darbs, Pasākumi. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.