Fukši 2012

12.oktobrī skolā notika “FUKŠI” jeb 10.klašu skolēnu un audzinātājas iesvētīšana par pilntiesīgiem vidusskolniekiem. Pārbaudījumus izdomāja un vadīja 11. klase visas dienas garumā.

8.00 desmitie tikai aicināti  tikties aktu zālē siltās un ērtās vienreizējās lietošanas drēbēs.  Tur notika EKSTRĒMĀS PĀRVĒRTĪBAS.

Pēc 2. mācību stundas  pie  vienpadsmito kabineta (20. kab.) visi tikās, lai piedalītos sportiskās aktivitātēs. Desmitos sadalīja pa pāriem, sasēja kājas un lika vingrot. Arī audzinātāja netika žēlota.

Pēc 3.stundas visi atkal tikās un desmitie “stampāja” grīdu visa starpbrīža garumā. Viņi  dziesmas “Pastum, pastum, pietupies!” pavadījumā pabija visos skolas gaiteņos, skolotāju istabā.

Pēc 5.stundas neliela muzikālā pauze un jau pēc 6.stundas sākās īstie pārbaudījumi. Tie nebija viegli, patīkami, jo mācības vidusskolā arī nebūs vienkāršas.

Kad visi pārbaudījumi izturēti, skolas priekšā notika svinīgā zvēresta sniegšana.

Šis ieraksts tika publicēts Pasākumi. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.