Fukši

STA71197

14.oktobrī 11.klase mūs, desmitos, pieņēma vidusskolas kolektīvā. Tikām sadalīti trīs grupās – zīdaiņos, militāristos un transvestītos. Visas dienas garumā iejutāmies tēlā, attiecīgi saģērbjoties, ko papilināja 11.klase, apzīmējot mūsu sejas.

Pēc stundām tikām oficiāli „izfuksēti” ar pārbaudījumiem, kas bija gan uzjautrinoši, gan nepatīkami, taču ļoti pārdomāti.

Pārbaudījumi dažādi. Dažos svarīgi bija sadarboties, taču citos tika pārbaudīta un attīstīta mūsu individuālā attapība.

Iesvētību laikā tikām pie eļļainām rokām, melnām mutēm, miltainām sejām un, tam visam pāri, bijām slapji, dubļaini un odām pēc puvušiem āboliem. Daži aktīvisti no citām klasēm arī pamanījās mums mest ar olām.

Pēc uzdevumu veikšanas, protams, devām zvērestu:

„Es, izfuksētais fuksis, zvēru pie skolotājas Blokas dzeltenās vabolītes ar puķīti priekšā, ka:

• klausīšu 11tos uz vārda;
  • šos fukšus atzīšu par labāko, kas ar mani līdz šim noticis;
  • katru rītu 11tos skolā sagaidīšu ar dziesmu;
  • nekad neaizskaršu 11tās klases talismanu – Jāzepu;
  • negulēšu vēstures, fizikas un informātikas stundās;
  • visu savu īpašumu dalīšu ar 11tajiem;
  • jautāšu 11tajiem pēc padoma, jo viņu inteliģence pārspēj mūs visus;
  • cienīšu visu skolas personālu;
  • ņemšu paraugu no izcilajiem 11tajiem;
  • kaitīgos ieradumus piekopšu tikai ar 11to atļauju.

Tā kā esmu drosmīgi izpildījis visus uzdevumus, esmu cienīgs saukties par vidusskolnieku.”

Iesvētību dienu atceramies ar pozitīvām emocijām, jo mums patika.

Liels paldies 11.klasei par interesanto dienu.

-10.klase-

Šis ieraksts tika publicēts Ārpusklases un audzināšanas darbs, Līdzpārvalde. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.