Intensīvi radošais uzņēmējdarbības seminārs Druvas vidusskolā

DSCF3786

11.-12.novembrī 11.klases skolēni Līga Upeniece, Krists Daubaris, Jāzeps Šinders un 10.klases skolnieces Enija Meļķe un Antra Akote piedalījās divu dienu intensīvi radošajā seminārā skolēnu mācību uzņēmumu dalībniekiem un interesentiem, kas notika Saldū un Druvas vidusskolā. Semināru vadīja lektori  Uldis Cimdiņš un Anita Mežinska.

Semināra mērķis bija motivēt pamata un vidējās izglītības iestāžu skolēnus attīstīt un īstenot radošās biznesa idejas, rosināt interesi par uzņēmējdarbības uzsākšanu pēc izglītības iegūšanas un papildināt skolā gūtās teorētiskās zināšanas ekonomikā.
Seminārs bija nogurdinošs, taču ieguvām daudz jaunu zināšanu par biznesa plānu veidošanu un attīstīšanu.

DSCF3778

Šis ieraksts tika publicēts Līdzpārvalde. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.