Jaunās grāmatas akcijā “Draudzīgais aicinājums”

Skrundas vidusskolas bibliotēkas grāmatu fondu papildina grāmatas, kas dāvinātas sekojot K.Ulmaņa 28.01.1935. DRAUDZĪGĀ AICINĀJUMA akcijai. Aivars Rudzroga personīgi bibliotekārei nodeva Jāņa Šipkēvica, Daigas Mazvērsītes grāmatu “LV TOP 100. Tautas izvēlētas visu laiku labākās dziesmas”. Arī Skrundas novada domes priekšsēdētāja Loreta Robežniece domes sēdē aicināja vienaldzīgus nepalikt šī sasaukuma domes deputātus, kā rezultātā skolas bibliotekāre Ķīpsalas izstāžu hallē 1.martā “Grāmatu izstādē 2019”  iegādājās 23 grāmatas par saziedotajiem  135 eiro. Šī izstāde ir gada lielākais notikums grāmatu mīļotājiem, kurā dažādas izdevniecības piedāvā savu produkciju par ļoti izdevīgām cenām.
LIELS PALDIES VISIEM ŠĪS AKCIJAS ATBALSTĪTĀJIEM.
Skrundas vidusskolas bibliotekāre Baiba Eversa.
Šis ieraksts tika publicēts Bibliotēka. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.