Jauniešu programmēšanas konkurss “Iegriez pasauli!”

Mūsu skolas komanda  “Mazie zvirbuļi” (Adrians Bolšteins (8.a), Kārlis Kristiāns Danenbergs (8.a), Emma Sophie Hoeppner (8.a), Luca Maria  Hoeppner (9.a), programmēšanas konsultante skolotāja Kristīne Hartmane, teorētiskās daļas konsultante- Inese Pickaine) piedalījās Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā, nevalstiskās organizācijas “Eiropas Kustība Latvijā” un dabas un tehnoloģiju parka “URDA” kopīgi organizētajā aprites ekonomikas spēles ideju izstrādes konkursā. Kopumā tika iesniegti 9 komandu pieteikumi, kurus konkursa žūrija izskatīja un izvērtēja. Žūrijas komisija ļoti novērtēja mūsu skolas komandas paveikto un izteica pateicību par centību, veltīto laiku un ieguldījumu, taču, izvērtējot komandas piedāvājumu saskaņā ar konkursā izvirzītajām obligātajām un papildu prasībām, mūsu skolas komandas piedāvājums diemžēl netika izvirzīts uz nākamo posmu. Kā īpaša pateicība par ieguldīto darbu komandai tika dāvināta “Brain Games” dāvanu karte 50 EUR vērtībā, kuru jaunieši uzdāvināja pirmsskolas izglītības grupiņas “Mākonīši” audzēkņiem.

Informāciju sagatavoja Inese Pickaine.

Šis ieraksts tika publicēts Konkursi. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.