Jauno satiksmes dalībnieku foruma 1.kārta

10.maijā Kuldīgas sporta manēžā norisinājās “Jauno satiksmes dalībnieku 2023” reģionālo sacensību 1.kārta. 2.kārtā – “Jauno satiksmes dalībnieku foruma”  finālā Biķernieku kompleksajā sporta bāzē, Rīgā 1.jūnijā, zēnu konkurencē izcīnīja dalību Ralfs Rožukalns (5.b) – 2.vieta 1.kārtā, Krišjānis Danenbergs (5.b) – 3.vieta 1.kārtā, meiteņu konkurencē Laura Sergejeva (5.b) – 2.vieta 1.kārtā. Foruma finālam Rīgā iespējams kvalificēsies arī Bruno Bārs (5.b), ņemot vērā visu 1.kārtas 27 reģionālo sacensību kopvērtējumu. Patlaban Bruno Bāram 1.vieta kopvērtējumā. Foruma 1.kārtā piedalījās Kristofers Pluģis (5.b) un Matīss Putniņš (5.b). Skolotājs Agris Druvaskalns.

http://www.berniem.csdd.lv/content/index.php/rezultati

Šis ieraksts tika publicēts Interešu izglītība, Konkursi. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.