Jauno Uzņēmēju diena 2013

 

14.maijā Junior Achievement – Young Enterprise Latvija sadarbībā ar Swedbank organizēja „Jauno uzņēmēju dienu 2013”, kuras ietvaros notika valsts mēroga Skolēnu mācību uzņēmumu fināls. Pasākums notika Latvijas Universitātes Lielajā aulā. Finālā iekļuvuši 15 labākie SMU no visas valsts, tai skaitā Skrundas vidusskolas SMU “CandyHappines” ar piena konfekšu “Skrundas gardums” un citu piena izstrādājumu ražošanu. Šajā mācību gadā  tika nodibināti un mācību gada laikā attīstīti 360 skolēnu mācību uzņēmumi. Nomināciju  “Gada mācību uzņēmums Latvijā” ieguva un Latviju  Eiropas finālā pārstāvēs SMU “Dream Sleep” no Madonas Valsts Ģimnāzijas.

Skrundas vidusskolas SMU “CandyHappines” ieguva 3.vietu JA-YE Latvija sadarbībā ar Swedbank un draugiem.lv  organizētajā  konkursā vidusskolas skolēniem „Cita Holivuda”  uzdevumā „Skolēnu mācību uzņēmuma reklāma” un balvā 500 latus ar iespēju realizēt savu reklāmas kampaņu dzīvē– portālā draugiem.lv, kā arī draugiem.lv reklāmas risinājumu nodaļas un sociālo mediju apkalpošanas uzņēmuma Prodesk.com profesionāļu konsultācijas.

Paldies visiem, kas skolēnus atbalstīja un konsultēja!

 

Šis ieraksts tika publicēts Olimpiādes un konkursi, Skolēnu mācību uzņēmumi. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.