Jaunsargu aktivitātes

3.novembrī Kuldīgā risinājās Jaunsardzes modernās trīscīņas sacensības. Sacensības notika trīs vecuma grupās. Dalībnieki sacensības sāka ar peldēšanu Kuldīgas peldbaseinā, bet pēc tam vieglatlētikas manēžā veica kombinēto skriešanu ar šaušanu. Sacensībās no Skrundas piedalījās Kārlis Mikus Robalds un Diāna Druvaskalne. Apsveicam Diānu par izcīnīto 3.vietu savā vecuma grupā un Kārli par piedalīšanos.

4.novembrī Kuldīgā notika soļošanas treniņš, kurā visas dienas garumā jaunsargi soļoja, lai varētu atlasīt 29 jaunsargus no Kurzemes, kuri soļos 18.novembra militārajā parādē Rīgā. No Skrundas militārajā parādē Rīgā piedalīsies Jolanta Aina Stepanoviča, Samanta Seņko, Diāna Druvaskalne. Jaunsargi uz Rīgu dosies jau 17.novembrī, lai piedalītos ģenerālmēģinājumā un gatavotos parādei.

Informāciju sagatavoja Valsts aizsardzības mācības programmas 12.klases skolniece Samanta Seņko.

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.780535702279140&type=1&l=6a249d70bd

Šis ieraksts tika publicēts Jaunsardze, valsts aizsardzības mācība. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.