Karoga diena Skrundā

29.janvārī  jau devīto gadu Skrundā svinēja Karoga dienu. Plkst.9.30 40 komandas  no dažādām  Skrundas, Brocēnu, Kuldīgas, Saldus, Aizputes u.c. novadu skolām pulcējas, lai ņemtu dalību orientēšanās rallija sacensībās “Jaunie Skrundas sargi”. Rezultātus var atrast  http://www.skrunda.lv/?fn_mode=fullnews&fn_id=857 . Aptaujātie dalībnieki atzina, ka sacensības bijušas ļoti interesantas. Neskatoties uz aukstumu, ilgo gaidīšanu, lai varētu startēt, vairums no jauniešiem vēlētos tādās sacensībās spēkus izmēģināt vēl kādu reizi.

Plkst 13.00 atceroties 1919.g. Skrundas kaujas  notikumus un domājot par šodienas aktualitātēm, pie Skrundas kaujas piemiņas akmens pulcējās, zemessargi, bruņoto spēku pārstāvji, iedzīvotāji, karavīru biedrības un zēnu vokālais ansamblis. Izzinošu informāciju sniedza Nesprāgušās munīcijas neitralizēšanas rotas1. vada vīri, aicinot interesentus aplūkot savu darba tehniku. Savukārt kultūras nama mazajā zālē bija skatāma izstāde „Prezidenta institūcijai Latvijā-90”.

29. janvārī arī Skrundas Bērnu bibliotēka pavadīja Karoga dienas noskaņās. Ikvienam bija iespēja izmēģināt spēkus informācijas meklēšanā par Skrundas novadu un Latvijas bruņotajiem spēkiem. Jaunāko klašu skolēni, kuriem vēl nav iemaņu informācijas meklēšanā, varēja izpausties mākslinieciskā veidā – zīmējot savas dzimtenes sargus. Šīs dienas bibliotēkas aktivitātēs piedalījās 35 bibliotēkas apmeklētāji.

Šis ieraksts tika publicēts Ārpusklases un audzināšanas darbs, Pasākumi. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.