Komandu olimpiāde “Ķīmiķu dārzs 2021”

Nav komentāru

Šogad jau otro reizi norisinās ķīmijas komandu olimpiāde skolēniem “Ķīmiķu dārzs”. Šī gada “Ķīmiķu dārza” pirmā kārta ir veiksmīgi noslēgusies. Skrundas vidusskolas komanda “Marmors” – Adrians Bolšteins, Maria Luca Hoeppner, Gerda Eida un Kārlis Kristians Danenbergs startēja jaunākajā grupā.

https://www.izv.lv/2021/10/kimiku-darzs-2021-pirma-karta/

Olimpiāde norisinās divās klašu grupās – 9.–10. un 11.–12.klase. Pirmā kārta tika rīkota attālināti, elektroniskā formātā 2021.gada 30.oktobrī. Katrā klašu grupā astoņas komandas, kas uzrādījušas labāko rezultātu (bet ne vairāk kā 3 no katras skolas), tiks uzaicinātas uz otro kārtu 2021. gada 27. novembrī (jaunākajai grupai) un 4.decembrī (vecākajai grupai).

Olimpiādes nolikums, programma un pieteikšanās anketa šeit.

Komandu olimpiāde_9_-10_klase

Informāciju sagatavoja ķīmijas skolotāja Inese Pickaine.

Komentāri nav atļauti.