Koncerts – tikšanās ar Aivaru Hermani un Ievu Akurateri

Š.g. 2.maijā Skrundas vidusskolā kultūrizglītības programmas ietvaros “Latvijas skolas soma” viesojās Aivars Hermanis un Ieva Akuratere.

Dažādu laiku melodijas vijās ar mūziķa Aivara Hermaņa stāstiem par savas profesionālās un personiskās dzīves izaicinājumiem, uzvarām un zaudējumiem. Tās ļāva klausītājam uz brīdi nonākt laikā, kad 70 un 80 gadu Latvijā attīstījās populārā un estrādes mūzika, kā arī izzināt mūziķu lomu Latvijas neatkarības atjaunošanas procesā un šodien. Koncertprogrammā bija iekļautas instrumentālās kompozīcijas no albumiem “Mans laiks”, “Liepājas iela” un “Bague Duo”,  kā arī R.Paula, U.Stabulnieka un tādu pasaulslavenu komponistu kā I.Dunajevska, V.A.Mocarta, J.Lenona u.c. melodijas. Kā profesionāls mūziķis Aivars ir spēlējis grupās “Modo”,  “Opus” “Remix”, R.Paula ansamblī, Latvijas Valsts Televīzijas un Radio orķestrī, Laimas Vaikules grupā u.c. kā ar piedalījies daudzu skaņuplašu ierakstos. Joprojām muzicē dažādos džeza un populārās mūzikas projektos, kā arī lasa lekcijas Latvijas Kultūras koledžā un citās Latvijas augstskolās.

Informāciju sagatavoja: Inguna Berga

Foto: Katrīna Paula Pupura.

Šis ieraksts tika publicēts Latvijas kultūrizglītības programma "Latvijas skolas soma". Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.