KONKURSĀ „FIZMIX EKSPERIMENTS” KOMANDA „DEVĪTIE” PUSFINĀLĀ IEGŪST 2.VIETU KURZEMES REĢIONĀ

12.aprīlī tiešsaistes vidē norisinājās AS “Latvenergo” rīkotā 8. un 9.klašu skolēnu erudīcijas konkursa “FIZMIX Eksperiments” pusfināla kārta. Pusfinālā katrā reģionā sacentās 10 labākās komandas pēc neklātienes kārtas no Saldus, Krotes, Ventspils, Ances, Dundagas, Liepājas, Piltenes.

Skrundas vidusskolas komandā “DeVīTie” piedalījās Aivita Nauzere, Sintija Andersone, Austriss Mariss Cērmanis, Sebastians Mihaļskis, Paula Zuntmane. Skolēniem bija jāatbild uz 10 sarežģītiem testa jautājumiem par gaismu, kustību, spēkiem un citiem dažādiem ar fiziku saistītiem jautājumiem. Vēl bija jāveic 2 praktiskie uzdevumi. Vienā uzdevumā bija jānosaka dažāda izmēra putuplasta kubu krišanas laika starpība, bet otrā uzdevumā jāsaslēdz elektriskās ķēdes vietnē https://phet.colorado.edu un jāatbild uz dažādiem jautājumiem.

Pusfināla laikā komandu skolotājiem – konsultantiem platformā Google Forms  bija jāpilda  erudīcijas tests, kas arī deva iespēju nopelnīt komandai papildus punktus.

Pēc rezultātu izvērtēšanas un apkopošanas, komanda “DeVīTie” Kurzemē ir ieguvusi 2.vietu ar 21 punktu– vien par 2 punktiem atpaliekot no 1.vietas.

Līdz nokļūšanai pusfinālā bija jādarbojas 2 mēnešu garumā- jārisina uzdevumi, jāmeklē informācija, jāsalīdzina atrastie fakti, jāveic praktiski uzdevumi.

Paldies skolēniem par ieguldīto darbu, pacietību, atsaucību!

Komandas konsultante – skolotāja Kristīne Hartmane

Šis ieraksts tika publicēts Konkursi. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.