Konkurss “Fizmix Eksperiments”

Šogad jau 26.reizi norisinās konkurss “Fizmix Eksperiments”, kura uzmanība pievērsta zaļās fizikas tēmai, kas patiesi svarīga ne tikai jauniešiem, bet arī sabiedrībai kopumā. Konkursa laikā skolēni iegūst jaunas zināšanas un izpratni par dabai draudzīgas nākotnes potenciālu, kā arī veidiem, kā fizikas zināšanas pielietot pavisam ikdienišķās situācijās. Konkurss pielīdzināts valsts atklātajai mācību olimpiādei, taču tā forma un norise ir daudz aizraujošāka un skolēniem saistošāka nekā ierastās mācību olimpiādes.

Skrundas  vidusskolu pārstāv 2 komandas „DeVīTiE” (Aivita Nauzere, Sintija Andersone, Austris Mariss Cērmanis, Paula Zuntmane un Sebastians Mihaļskis), „We have a dream” (Luca Marie Heoppner, Emma Sophie Heoppner, Toms Reiznieks, Gerda Eida, Adrians Bolšteins). Diplomi Fizmix

No 15.februāra līdz 1.martam bija jāizpilda 10 iesildīšanās jautājumi. Atlases 4 kārtas norisinās no 1.marta- 29.martam.

Atlases kārta sastāvēja no 28 dažādas grūtības pakāpes uzdevumiem, kurus sagatavojuši konkursa eksperti. Uzdevumi portālā tika ievietoti četrās kārtās, katrā no tām ir seši teorētiskie un viens praktiskais uzdevums.

31.martā tika izziņoti neklātienes atlases kārtas koprezultāti. Skrundas vidusskolas komandas iekļuva pirmajā pieciniekā Kurzemes reģionā.

Pusfināls norisināsies 12.aprīlī, lai tajā iekļūtu, jābūt 10 labāko skaitā reģionā.

Turēsim īkšķus par mūsējiem!

Skolotājas komandu konsultantes – Kristīne Hartmane, Inese Pickaine.

Šis ieraksts tika publicēts Konkursi. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.