Konkurss “Ko Tu zini par Ēriku Kestneru”

Šogad pazīstamais vācu rakstnieks Erihs Kestners svinētu 115 dzimšanas dienu. Kurš gan nav lasījis viņa darbus „Divas Lotiņas”, „Punktiņa un Antons” un „Emīls un Berlīnes zēni”?

Izrādījās, ka visi tomēr nav lasījuši. Par to 3.aprīlī pārliecinājās mūsu skolas 3. un 4.klašu skolēni, kuriem bija jāveic dažādi radoši uzdevumi, kas konkursā „Ko tu zini par Ēriku Kestneru?” tika piedāvāti, izmantojot mācību darba organizācijas alternatīvās formas.

Bija iestudēti 2 darbu fragmenti, kurus izspēlēja 7.a klases skolnieki. Skatītājiem bija jāatbild uz jautājumiem par šiem darbiem. Izmantojot kooperatīvās mācīšanās metodi– projektu darbu, tika veidots „mazais cilvēks” un viņa „mājiņa” – gultiņa sērkociņu kastītē. Galvenie materiāli bija plastilīns, dažādi auduma gabaliņi, darbam – adatas un šķēres.

Vizualizēšanai tika izmantota prezentācija par autora biogrāfiju. To sagatavoja Harijs, bet prezentēja Mārcis.

Liela uzmanība bija vajadzīga tukšo vietu  aizpildīšanai darba lapās. Bija jāklausās teksts un jāieraksta vārdi.

Konkursā 1.vietu ieguva 3.b un 4.a klase, bet 2.vietu – 3.a un 4.b klase.

Atzinības rakstus pasniedza latviešu valodas olimpiāžu ikgadējās uzvarētājas Skrundas novadā un starpnovadā – Annija Kliemane un Ance Timbare.

Paldies 3. un 4. klašu skolēniem par viņu interesi un atsaucību!

Paldies par atbalstu skolas direktoram un mācību pārzinei!

7.a klases skolēni un viņu latviešu valodas skolotāja Silva Pētersone

Šis ieraksts tika publicēts Klašu aktivitātes. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.