Labākais Pasaules čempionāts Latvijas galda hokeja vēsturē

No 7. līdz 9. jūnijam Norvēģijas pilsētā Stavangerā norisinājās 2013.gada Pasaules čempionāts galda hokejā, kurā piedalījās 24 valstu pārstāvji.
Pirmo reizi Latvijai dubultuzvara prestižajā Open kategorijā (121 dalībnieks)- čempions Atis Sīlis, vicečempions Edgars Caics.
Edgaram Muceniekam 12.vieta, Valtam Smagaram 15.vieta, abi izstājās play-off  2.kārtā. Jevgēņijam Zaharovam 20.vieta, izstājās play-off 1.kārtā. Artjomam Zaharovam 35.vieta, Gintam Lasmanim 45.vieta.
Junioriem Gintam Lasmanim 12.vieta (25 dalībnieki).
Senioriem Arnim Vītolam 18.vieta (36 dalībnieki).
Komandu sacensībās (15 valstu izlases) par Pasaules vicečempioniem Latvijas izlases sastāvā kļuva Edgars Mucenieks, Valts Smagars, Jevgēņijs Zaharovs, Artjoms Zaharovs un Gints Lasmanis.
Junioru komandu sacensībās (7 valstu izlases) par Pasaules vicečempionu kļuva Gints Lasmanis.
Senioru komandu sacensībās (9 valstu izlases) Arnim Vītolam 7.vieta Latvijas izlases sastāvā.
Latvijas dāmu izlase arī spēja izcīnīt Pasaules  vicečempionu titulu, bet individuālajās sacensībās Baiba Dace Ozoliņa izcīnīja pasaules bronzas medaļu.
Patīkami, ka no 16 sportistu lielās Latvijas delegācijas, seši bija Skrundas galda hokeja kluba pārstāvji.
Skrundas GHK pārstāvji izsaka pateicību  Skrundas novada pašvaldībai, kas finansiāli atbalstīja mūsu sportistus sezonas svarīgākajās sacensībās.