Latvijas 3.posma sacensības sporta tūrismā

20.-21.oktobrī Misas vidusskolā, Vecumnieku novadā, risinājās Latvijas 3.posma sacensības sporta tūrismā. Šeit dalību ņēma Skrundas vidusskolas un Nīkrāces- Kazdangas apvienotā komanda. Pirmajā dienā notika komandu kombinētais pārgājiens, kur “D” grupā Skrundas jaunsargi ieguva 1.vietu, bet Nīkrāces-Kazdangas jaunsargi 2.vietu. Otrajā dienā notika komandu tūrisma tehnikas un individuālās tūrisma tehnikas sacensības. Komandu tūrisma tehnikā Skrundas jaunsargi ieguva 3.vietu, Nīkrāces-Kazdangas komanda 10.vietu. Komandu vērtējumā, otro posmu pēc kārtas, laurus plūca skrundenieki izcīnot 1.vietu. Nīkrāces-Kazdangas komanda ierindojās 6.vietā.
Apsveicam “D” grupas sacensību uzvarētājus skrundeniekus Adrianu Bolšteinu, Lilliju Pupuri, Evelīnu Beierbahu, Emmu Sophie Hoeppneru.
Komandām cītīgi jāgatavojas 4.posma tūrisma sacensībām, kuras notiks Krāslavas novadā 1.-2.decembrī.

Informāciju sagatavoja Valsts aizsardzības mācības programmas skolniece un jaunsardze Samanta Seņko.

Šis ieraksts tika publicēts Jaunsardze, valsts aizsardzības mācība. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.