Latvijas Ķīmijas un farmācijas uzņēmēju asociācijas galvenā balva – 500 eiro Skrundas vidusskolas 7.b klasei

Nav komentāru

Dabas un tehnoloģiju parkā “URDA” ar izglītojošo programmu ”Atkritumi un enerģija” veicot eksperimentus, slēdzot elektriskās ķēdes, darbinot ierīces, iegūstot enerģiju, kā arī iepazīstot atkritumu poligona darbības principus 18.septembrī Skrundas vidusskolas 7.b klase saņēma Latvijas Ķīmijas un farmācijas uzņēmēju asociācijas galveno balvu konkursā ”Ideāla ķīmijas stunda”. Balva paredzēja  arī viesošanos atpūtas kompleksā „AVOTI” ar orientēšanos, ekskursiju BMX trasē un slavas zālē, mini golfa turnīru. Secinājām, ka, lai arī reizēm neiet viegli apvienot konkursu aktivitātes ar mācībām un pulciņiem, ir vērts censties un vienam otru atbalstot izdarīt. Paldies Latvijas Ķīmijas un farmācijas uzņēmēju asociācijai arī par saldumu grozu, kurš papildināja Zinību dienas svētku sajūtu.

Informāciju sagatavoja ķīmijas skolotāja Inese Pickaine

Komentāri nav atļauti.