Lepojamies

2018.gada 30.septembrī Skrundas vidusskolas meitenes, popgrupa “Bums” (Paula Skarpa, Anna Kate Leona, Kristiāna Zīlmane, Amēlija Strazdiņa, Katrīna Baraka, Tīna Jensena) piedalījās  bērnu un jauniešu mūsdienu dziesmu izpildītāju konkursa pusfinālā «BALSS PAVĒLNIEKS» Latvijas Televīzijā, kurā ieguva 1.vietu. Konkursu vadīja pašmāju mūziķi Agnese Rakovska un Jānis Holšteins Upmalis. Konkursa pusfināla norisi varēs vērot Latvijas televīzijas LTV1 kanālā jau 2018.gada 21.oktobrī plkst.18.00.

Savukārt 2018.gada 4.novembrī LTV1 būs skatāma muzikālā konkursa “Balss pavēlnieks” superfināla tiešraide. Šajā koncertā meitenēm būs iespēja uzstāties ar kādu no Latvijas slavenībām. Šajā konkursā skatītāji varēs balsot par savu simpātiju, tādā veidā nodrošinot dalībniecēm Simpātiju balvas saņemšanu.

Informāciju sagatavoja Paulas Skarpas mamma Aija Šmite un Skrundas vidusskolas lietvede Irita Bolsunovska.

Šis ieraksts tika publicēts Interešu izglītība. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.