Lielā talka

Nav komentāru

Posted by Skrundas vidusskola on ceturtdiena, 2017. gada 27. aprīlis

2017. gada 22.aprīlī Lielās talkas dienā visi darbojās aktīvi. Citi tīrīja savus mājas pagalmus, citi ceļmalas, citi piedalījās kādas noteiktas vietas sakopšanā. Skrundas jaunsargi kopā ar Jaunsardzes un informācijas centra direktoru majoru Aivi Mirbahu, kā arī Skrundas novada pašvaldību nojauca tiltu pār Kojas upīti, kura ir daļa no Oskara Kalpaka ceļa. Vecais tilts ir nojaukts un tagad ir iespējams būvēt jaunu tiltu, kas arī nākamajos gados tiks realizēts. Atjaunojot tiltu, tūristiem būs iespēja iziet ceļu no kādreizējās pulkveža O.Kalpaka bataljona štāba vietas līdz piemiņas vietai Lēnās. Darba gaitā bija iespēja parunāt arī JIC direktoru A.Mirbahu, uzzināt jauninājumus jaunsardzē, kā arī saņemt atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem.

Informāciju sagatavoja– Valsts aizsardzības mācības programmas 10.klases skolniece Samanta Seņko

Komentāri nav atļauti.