LVM MEŽA EKSPEDĪCIJĀ

8.septembrī, 6.a klases skolēni devās uz Latvijas Valsts Mežu organizēto meža ekspedīciju, kas notika Kalvenē.
Mežā tika līdzdarbojoties izzinātas dažādas tematiskās pieturas: atklāja koksnes produktus, piemēram, skolēni uzzināja, ka burbuļpūšamos tiek pievienota šķidrā celuloze, lai veidotos skaisti burbuļi.
Uzzināja, ka Latvijā 1 sek. izaug 1mkoksnes un 1 min. izaug tik, lai varētu uzbūvēt māju.
Iemācījās kā aprēķināt koku skaitu hektārā un kā noteikt, vai mežs ir veiksmīgi atjaunots, kā precīzi noteikt augstumu augošam kokam ar vienkāršiem paņēmieniem, izmantojot matemātiku. Kopīgiem spēkiem uzbūvēja tiltu, neizmantojot nekādus stiprinājumus, un pēc tam paši pārbaudīja tā izturību, ejot tam pāri.

Informāciju sagatavoja 6.a klases audzinātāja Irina Freimane.

Šis ieraksts tika publicēts Klašu aktivitātes. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.