“Mākonīšu” meistarklase

Pirmsskolas grupa “Mākonīši” piedalās radošajā konkursā “Es sāku ar sevi Tīrai Latvijai”. Tāpēc š.g. 8.martā pirmsskolas grupa “Mākonīši” aicināja ikvienu interesentu piedalīties meistarklasē, kuras laikā varēja ikdienas t-kreklam dot “otru dzīvi”, pārvēršot to par ikdienā lietojamu maisiņu. Meistarklases mērķis bija motivēt citus bērnus videi draudzīgai rīcībai ikdienā un parādīt, ka ikviens no mums var ietekmēt plastmasas iepirkuma maisiņu patēriņa samazināšanos, tādējādi samazinot apkārtējās vides piesārņojumu ar plastmasas atkritumiem. Meistarklasi ievadīja pirmsskolas grupas “Mākonīši” uzstāšanās, kurā tika atbildēts uz jautājumiem, kāpēc pagatavojām šīs somiņas, kā tas tika darīts un, kāds ir bērnu vēstījums. “Mākonīši” skandēja savu moto- mazi cilvēki tīrākai pasaulei un aicināja sākumskolas bērnus iemācīties pagatavot somiņas, ko lietot plastmasas maisiņu vietā. Visi, kuriem bija šķēres un t-krekls strādāja pēc pirmsskolnieku pamācībām un vingrinājās vienkāršas somiņas gatavošanā.
Paldies katram, kurš piedalījās!
Informāciju sagatavoja Irita Bolsunovska
Šis ieraksts tika publicēts Pirmsskola. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.