“Mākonīšu” piedalīšanās konkursā “Es sāku ar sevi – Tīrai Latvijai”

Nav komentāru

Pirmsskolas grupa Mākonīši piedalījās radošajā konkursā “Es sāku ar sevi – Tīrai Latvijai”. Konkursa mērķis bija samazināt plastmasas maisiņu lietošanu. 8.martā grupa vidusskolas zālē aicināja ikvienu interesentu piedalīties meistarklasē, kuras laikā varēja ikdienas t-kreklam dot “otru dzīvi”, pārvēršot to par ikdienā lietojamu somiņu.
9.aprīlī Mākonīšu komanda 10 bērnu sastāvā Ventspils Jaunrades namā izcīnīja vietu finālā.
Fināls notika 26.aprīlī izklaides un atpūtas centrā Rīga Plaza. Tur devās visi 22 Mākonīšu audzēkņi. Daļa demonstrēja no t-krekla sameistarotās somiņas, bet pārējie vēroja pasākuma norisi un juta līdzi savējiem. Lai arī lielās balvas neieguvām, tomēr piedzīvojums un pārdzīvojums ir neaizmirstams. Saņēmām arī balvas no konkursa atbalstītājiem- “Laimas” šokolādes muzeja, Līgatnes dabas takām, Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza, Pūres šokolādes muzeja, maizes ceptuves “Lāči”, Salmu muzeja, Latvijas Nacionālā Mākslas muzeja u.c.
Mākonīši pateicas Emīlijas māmiņai Iritai Bolsunovskai par iedrošinājumu piedalīties un palīdzību braucienu organizēšanā. Paldies arī skolotājam Aldim Zalgauckim par vēstījuma ielikšanu dzejas rindās, kā arī visiem pārējiem, kuri juta līdzi.

Pirmsskolas izglītības grupiņas audzinātāja Gunta Dreimane.

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.893486154317427&type=3

 

Komentāri nav atļauti.